Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 1037
EKA.01 · pytanie #1037

Ewa Mróz wynajęła mieszkanie od Anny Nowak, która jest jego właścicielką. Po zakończeniu okresu najmu Ewa Mróz odmówiła opuszczenia lokalu. Anna Nowak postanowiła złożyć pozew do sądu. Czy roszczenie właścicielki mieszkania wobec Ewy Mróz to roszczenie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.