Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 1039
EKA.01 · pytanie #1039

W jakiej sekcji akt osobowych pracownika powinno się archiwizować orzeczenie lekarskie wydane w związku z przeprowadzonymi badaniami kontrolnymi pracownika?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.