Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 1073
EKA.01 · pytanie #1073

Osoba pracująca przy monitorze komputerowym przez co najmniej połowę swojej dobowej pracy, po każdej godzinie spędzonej z monitorem ma prawo do przerwy wliczanej do czasu pracy, która wynosi co najmniej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.