Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 124
EKA.01 · pytanie #124

Jeśli fundacja nie jest ustanawiana w testamencie, oświadczenie woli o jej powołaniu powinno być złożone w formie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.