Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 493
EKA.01 · pytanie #493

Pracodawca ma obowiązek złożyć w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych zgłoszenie dotyczące wyrejestrowania pracownika z ubezpieczeń społecznych w terminie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.