Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 6
EKA.01 · pytanie #6

Gdy w trakcie postępowania administracyjnego w mediacji biorą udział wyłącznie strony tego postępowania, to według regulacji <i>Kodeksu postępowania administracyjnego</i> mediatorem może być

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.