Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 64
EKA.01 · pytanie #64

W sytuacji niewypłacalności pracodawcy, po wydaniu przez sąd upadłościowy decyzji o ogłoszeniu upadłości, pracownicy mają prawo do złożenia roszczenia o wypłatę zaległych wynagrodzeń do

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.