Strona główna › Pytania EKA.01 › Pytanie 654
EKA.01 · pytanie #654
Najwyższą instytucją w stowarzyszeniu jest
- Azebranie delegatów
- Brada nadzorcza
- Cwalne zebranie członków
- Dzarząd
Poprawna odpowiedź: C. walne zebranie członków
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.