Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 798
EKA.01 · pytanie #798

Osobie, która bez swojej winy nie uczestniczyła w postępowaniu administracyjnym zakończonym decyzją ostateczną, przysługuje prawo do złożenia wniosku o wznowienie postępowania do

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.