Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 876
EKA.01 · pytanie #876

Prawo pracownika do korzystania z darmowej opieki zdrowotnej wynika z opłacania przez niego składek na ubezpieczenie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.