Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 97
EKA.01 · pytanie #97

Jednostka budżetowa tylko cztery razy w roku sporządza sprawozdania <br><br> <table><tr><td>Rb-27S</td><td>Miesięczne/roczne sprawozdanie z wykonania planu dochodów budżetowych</td></tr><tr><td>Rb-28S</td><td>Miesięczne/roczne sprawozdanie z wykonania wydatków budżetowych</td></tr><tr><td>Rb-N</td><td>Kwartalne sprawozdanie o stanie należności oraz wybranych aktywów finansowych</td></tr><tr><td>Rb-Z</td><td>Kwartalne sprawozdanie o stanie zobowiązań wg tytułów dłużnych oraz poręczeń i gwarancji</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.