Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 137
EKA.02 · pytanie #137

Co należy zrobić z dokumentacją archiwalną po zakończeniu jej okresu przechowywania w zakładowym archiwum?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.