Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 190
EKA.02 · pytanie #190

Który z zapisów powinno się umieścić w kolumnie nr 1 (Nr spisu) zamieszczonego wykazu spisów zdawczo- odbiorczych? <br><br> <table><tr><th colspan="6">Wykaz spisów zdawczo-odbiorczych</th></tr><tr><th rowspan="2">Nr spisu</th><th rowspan="2">Data przyjęcia akt</th><th rowspan="2">Nazwa komórki przekazującej akta</th><th colspan="2">Liczba</th><th rowspan="2">Uwagi</th></tr><tr><th>poz. spisu</th><th>teczek</th></tr><tr><td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td><td>6</td></tr><tr><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td></tr><tr><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td></tr><tr><td colspan="6">(…)</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.