Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 279
EKA.02 · pytanie #279

Do czego służy zamieszczony na rysunku formularz? <br><br> <table><tr><th>L.p.</th><th>Symbol klasyfikacyjny</th><th>Tytuł teczki(nazwa zespołu tematycznego)</th><th>Nry ewid. wg oznaczeń pzgk</th><th>Daty skrajne</th><th>Liczba ark.</th><th>Uwagi(rodzaj materiałów)</th></tr><tr><td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td><td>6</td><td>7</td></tr><tr><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td><td></td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.