Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 307
EKA.02 · pytanie #307

Jak powinien być zorganizowany układ dokumentacji przekazywanej do archiwum zakładowego na podstawie spisów zdawczo-odbiorczych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.