Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 326
EKA.02 · pytanie #326

Aktualnie najczęściej stosowanym interfejsem do łączenia drukarek oraz skanerów w biurze jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.