Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 44
EKA.02 · pytanie #44

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 roku, rejestracja temperatury oraz wilgotności w magazynach archiwalnych powinna odbywać się

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.