Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 441
EKA.02 · pytanie #441

Jak nazywa się zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. każda jednostka organizacyjna, w tym sekretariat, kancelaria lub stanowisko pracy, których pracownicy mają prawo do odbierania lub wysyłania przesyłek?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.