Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 517
EKA.02 · pytanie #517

W chwili obecnej najczęściej stosowanym interfejsem do łączenia drukarek oraz skanerów w biurze jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.