Strona głównaPytania EKA.03 › Pytanie 238
EKA.03 · pytanie #238

Jaką rozdzielczość należy zastosować przy tworzeniu cyfrowego odwzorowania mapy?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.