Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 1058
EKA.04 · pytanie #1058

Zgłoszenie nowego pracownika do ZUS na formularzu ZUS ZUA powinno być dokonane od daty powstania obowiązku ubezpieczenia w terminie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.