Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 1064
EKA.04 · pytanie #1064

Trzech partnerów prowadzi działalność gospodarczą w formie spółki z o.o. Wkłady poszczególnych wspólników wynoszą:<br> - Jan Bąk 50 000 zł<br> - Marek Żak 20 000 zł<br> - Lech Kos 30 000 zł<br> W 2010 roku zysk netto, który ma być podzielony między wspólników, osiągnął wysokość 50 000 zł. Jaką sumę z podziału zysku otrzyma Marek Żak?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.