Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 1126
EKA.04 · pytanie #1126

Przedsiębiorstwo pod koniec roku obrotowego 2010 dokonało analizy zmian w zakresie wielkości produkcji i zatrudnienia. Na podstawie danych zawartych w tabeli ustal, w którym kwartale nastąpił wzrost wydajności pracy. <br><br> <table><tr><td></td><th>Rok 2010</th><th>Zmianyw produkcji</th><th>Zmianyw zatrudnieniu</th></tr><tr><td>A.</td><td>Kwartał I</td><td>wzrost o 10%</td><td>wzrost o 15%</td></tr><tr><td>B.</td><td>Kwartał II</td><td>spadek o 10%</td><td>spadek o 5%</td></tr><tr><td>C.</td><td>Kwartał III</td><td>spadek o 10%</td><td>wzrost o 15%</td></tr><tr><td>D.</td><td>Kwartał IV</td><td>wzrost o 10%</td><td>wzrost o 5%</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.