Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 126
EKA.04 · pytanie #126

Niedobór towarów w magazynie, stwierdzony przez komisję inwentaryzacyjną, który przekracza ustaloną normę i nie jest wynikiem zdarzeń losowych ani winy pracownika magazynu, kwalifikuje się jako niedobór

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.