Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 1315
EKA.04 · pytanie #1315

Jaka jest główna korzyść z prowadzenia elektronicznej dokumentacji w jednostce organizacyjnej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.