Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 1339
EKA.04 · pytanie #1339

Który z wykonawców otrzyma najwyższe wynagrodzenie netto z tytułu umowy o dzieło? <br><br> <table><tr><th>Wyszczególnienie</th><th>AnnaZając</th><th>BeataMalicka</th><th>AdamMatysiak</th><th>DamianLeszczyk</th></tr><tr><td>1 Wynagrodzenie brutto wynikającez umowy</td><td>2 000,00 zł</td><td>2 500,00 zł</td><td>2 200,00 zł</td><td>2 400,00 zł</td></tr><tr><td>2 Koszty uzyskania przychodu</td><td>1 000,00 zł</td><td>500,00 zł</td><td>1 100,00 zł</td><td>480,00 zł</td></tr><tr><td>3 Podstawa opodatkowania (1-2)</td><td>1 000,00 zł</td><td>2 000,00 zł</td><td>1 100,00 zł</td><td>1 920,00 zł</td></tr><tr><td>4 Podatek dochodowy 18%</td><td>180,00 zł</td><td>360,00 zł</td><td>198,00 zł</td><td>346,00 zł</td></tr><tr><td>5 Wynagrodzenie netto do wypłaty (1-4)</td><td>-----</td><td>-----</td><td>-----</td><td>-----</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.