Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 174
EKA.04 · pytanie #174

W magazynie towary są wydawane i wyceniane metodą FIFO (pierwsze weszło-pierwsze wyszło). W magazynie stan towaru X na dzień 1 grudnia wynosił 0. W grudniu zakupiono i przyjęto do magazynu następujące ilości towaru X, podane w tabeli. Dnia 14 grudnia 2014 r. wydano odbiorcy 400 sztuk towaru X na podstawie dowodu Wz-Wydanie zewnętrzne. Ustal wartość wydanego z magazynu towaru X. <br><br> <table><tr><th colspan="5">Zestawienie zakupu towaru X w miesiącu grudniu 2014 r.</th></tr><tr><th>Data</th><th>Dowód</th><th>Ilość</th><th>Cena (w zł/szt.)</th><th>Wartość (w zł)</th></tr><tr><td>06.12.2014</td><td>PZ 1/2014</td><td>100 szt.</td><td>11</td><td>1 100,00</td></tr><tr><td>10.12.2014</td><td>PZ 2/2014</td><td>200 szt.</td><td>12</td><td>2 400,00</td></tr><tr><td>12.12.2014</td><td>PZ 3/2014</td><td>300 szt.</td><td>10</td><td>3 000,00</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.