Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 240
EKA.04 · pytanie #240

Stawka amortyzacji dla maszyny wytwórczej wynosi 18%. Firma stosuje podwyższoną stawkę amortyzacji z współczynnikiem 1,80. Jaką metodę amortyzacji przyjęto w tej firmie?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.