Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 406
EKA.04 · pytanie #406

Jednostka organizacyjna chce wprowadzić nowy system zarządzania dokumentacją. Które z poniższych działań powinno być wykonane jako pierwsze?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.