Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 529
EKA.04 · pytanie #529

Walne zgromadzenie członków spółdzielni zdecydowało, że zysk osiągnięty w wysokości 150 000 zł zostanie podzielony w następujący sposób:<br> - 15% na fundusz zasobowy<br> - 45% na dywidendy dla członków spółdzielni<br> - 8% na nagrody dla członków zarządu<br> - 20% na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych<br> - na nagrody dla pracowników................<br> Jaką część zysku przydzielono na nagrody dla pracowników?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.