Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 556
EKA.04 · pytanie #556

Osoba zajmująca się księgowością korzysta z komputera z włączonym monitorem. Po każdej godzinie pracy powinna mieć możliwość zrobienia przerwy, która jest wliczana do czasu pracy i wynosi co najmniej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.