Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 625
EKA.04 · pytanie #625

Spółka z o.o. wypracowała zysk netto, którego część przeznaczono na nagrody i premie dla pracowników. Obowiązkowe obciążenie pracownika i pracodawcy od nagród i premii ujęte są w zestawieniu. Jaką kwotę wypłaci pracodawca temu pracownikowi z tytułu nagród i premii? <br><br> <table><tr><th>Nagrody i premie z zysku w kwocie brutto</th><th>Składki na ubezpieczenia społeczne pracowników</th><th>Zaliczka na podatek dochodowy pracowników</th><th>Składki na ubezpieczenie zdrowotne pracowników</th><th>Kwota netto nagród i premii z zysku</th><th>Składki na ubezpieczenia społeczne pracodawcy</th></tr><tr><td>1 000,00</td><td>187,00</td><td>154,00</td><td>71,00</td><td>588,00</td><td>206,00</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.