Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 653
EKA.04 · pytanie #653

Jaką dokumentację po zakończeniu obowiązującego okresu przechowywania w archiwum zakładowym należy złożyć do archiwum państwowego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.