Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 735
EKA.04 · pytanie #735

Metoda zarządzania, która zakłada uczestnictwo pracownika w podejmowaniu decyzji, to zarządzanie przez

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.