Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 960
EKA.04 · pytanie #960

Nadwyżkę pieniędzy, która znajduje się w kasie, kasjerka ma obowiązek przekazać do banku, wystawiając dokument

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.