Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 97
EKA.04 · pytanie #97

Firma zakupiła kasę fiskalną za 6 000 zł. Planowane jest jej użytkowanie przez 5 lat. Stopa amortyzacji wynosi 20%, a miesięczny odpis amortyzacyjny to 100 zł. Jaką metodę amortyzacji wybierze się?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.