Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 151
EKA.05 · pytanie #151

Pani Anna rozpoczęła pracę na umowę o pracę w urzędzie skarbowym od 21.06.2014 r. w podstawowym systemie czasu pracy na pełny etat, z wynagrodzeniem brutto wynoszącym 3 200,00 zł miesięcznie. Urząd jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30, co również obowiązuje panią Annę. Od 21.06.2014 r. do 30.06.2014 r. pani Anna przepracowała wszystkie dni robocze i nie miała godzin nadliczbowych. Ile brutto będzie miała wypłacone w liście płac za czerwiec 2014 r., biorąc pod uwagę, że nominalny czas pracy w czerwcu wyniósł 160 godzin, a w okresie od 21.06.2014 r. do 30.06.2014 r. przypadały 7 dni roboczych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.