Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 192
EKA.05 · pytanie #192

W marcu 2015 roku przedsiębiorca nabył maszynę, którą zaczął wykorzystywać w kwietniu 2015 roku. Zastosował liniową metodę amortyzacji przy stawce 14%. Odpisy amortyzacyjne dokonuje co miesiąc. Podatnik zamierza zmienić metodę amortyzacji z liniowej na degresywną. Z przepisów prawa podatkowego wynika, że podatnik

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.