Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 312
EKA.05 · pytanie #312

Pracownik w wieku 45 lat od początku bieżącego roku kalendarzowego był na zwolnieniu lekarskim przez łącznie 30 dni. Jakie świadczenie otrzymał pracownik, jeśli udokumentował niezdolność do pracy w okresie od 04.05.2016 r. do 13.05.2016 r.?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.