Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 372
EKA.05 · pytanie #372

Aby zarejestrować pracownika do obowiązkowych ubezpieczeń, konieczne jest sporządzenie deklaracji o symbolu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.