Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 433
EKA.05 · pytanie #433

Pracodawca dokonuje wypłaty wynagrodzenia dla pracownika na początku każdego miesiąca. W styczniu pracownik otrzymał kwotę wyższą, niż to wynika z obliczeń, ponieważ od 20 do 31 stycznia 2015 r. był na zwolnieniu lekarskim z powodu niezdolności do pracy. W związku z tym pracodawca

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.