Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 634
EKA.05 · pytanie #634

Pracownik zatrudniony na umowę o pracę złożył wniosek o urlop bezpłatny na okres 3 miesięcy. Jakie są konsekwencje tego urlopu dla składek ZUS?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.