Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 74
EKA.05 · pytanie #74

Pan Adam rozpoczął zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 01.06.2013 r., czyli w sobotę. Pracodawca miał obowiązek zarejestrować tego pracownika w systemie ubezpieczeń społecznych najpóźniej do dnia

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.