Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 757
EKA.05 · pytanie #757

Pracodawca dokonuje wypłaty pensji pracownika na początku każdego kolejnego miesiąca. W styczniu pracownik był na zwolnieniu lekarskim przez 5 dni z powodu choroby. Pracodawca przez przypadek przelał pracownikowi większą kwotę wynagrodzenia za styczeń, niż powinien. W związku z tym pracodawca ma prawo

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.