Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 852
EKA.05 · pytanie #852

Po zakończeniu umowy o pracę z pracownikiem, pracodawca jest zobowiązany do wyrejestrowania go z ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych, korzystając z formularza o symbolu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.