Strona głównaPytania EKA.06 › Pytanie 109
EKA.06 · pytanie #109

W instytucji pismo powinno być sygnowane przez dyrektora oraz głównego księgowego. W jaki sposób powinny być umiejscowione podpisy tych osób?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.