Strona głównaPytania EKA.06 › Pytanie 170
EKA.06 · pytanie #170

Dokonywanie rejestracji pism przychodzących i wychodzących w odrębnych księgach korespondencyjnych ma miejsce w systemie kancelaryjnym

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.