Strona głównaPytania EKA.06 › Pytanie 260
EKA.06 · pytanie #260

Podstawowym celem używania arkusza kalkulacyjnego jest wykonywanie obliczeń przedstawionych w formie tabeli. Możliwe jest również wizualizowanie danych, prezentując je w postaci

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.