Strona głównaPytania EKA.06 › Pytanie 330
EKA.06 · pytanie #330

Jakiego zwrotu grzecznościowego powinno się użyć, pisząc do rektora uczelni wyższej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.