Strona głównaPytania EKA.06 › Pytanie 377
EKA.06 · pytanie #377

W danej jednostce organizacyjnej pismo podpisuje dyrektor oraz główny księgowy. W jaki sposób powinny być umiejscowione podpisy tych osób?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.